BLOG SPOTELLO

Kreatywne sale szkoleniowe w Warszawie

24 maja 2019

Znalezienie sali na szkolenie, warsztaty lub inne wydarzenie nie jest wcale takie trudne. Mnogość różnorodnych ofert sprawia, że każdy jest w stanie znaleźć obiekt na swoją kieszeń. Niestety, dostępność sali to dopiero początek. Warto zadbać również o to, aby wynajmowana przestrzeń była przyjazna dla uczestników, wspierała atmosferę skupienia i wspomagała ich twórcze myślenie. W tym celu, warto rozejrzeć się za kreatywnymi salami szkoleniowymi. Poniżej prezentujemy najciekawsze obiekty w Warszawie.

Łucka 20.jpg (409 KB)

Szukasz obiektu na kreatywne wydarzenie? Pomyśl o przestronnej sali „BrandSpace”, zlokalizowanej na warszawskiej Woli, 15 minut pieszo od Dworca Centralnego.

Przedstawiony wyżej obiekt jest wyposażony w 60-calowy monitor, pufy, hamak oraz designerski stolik kawowy. Tak zaprojektowana przestrzeń, sprzyja prowadzeniu różnego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń, prezentacji i warsztatów. Ponadto, sala jest w stanie pomieścić zarówno małe grupki, jak i te do 25 uczestników. Dodatkowym udogodnieniem jest nieograniczony dostęp do sieci Wi-Fi.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę oraz zarezerwować salę online: link.

Andersa 29.jpg (751 KB)

Innym przykładem ciekawego zagospodarowania przestrzeni jest sala „Antresola”. Znajduje się ona w obiekcie na Starym Mieście, 15 minut pieszo od Barbakanu Warszawskiego.

Sala mierzy 55 metrów kwadratowych i w ustawieniu teatralnym może pomieścić nawet 50 osób. Kolorowe fotele i pufy sprzyjają atmosferze burzy mózgów, podczas której wymagana jest kreatywność. Jest to zatem świetne miejsce do przeprowadzenia różnego rodzaju szkoleń lub warsztatów.

Wynajmując tę salę, możesz liczyć na pełen dostęp do flipcharta, ekranu, rzutnika, laptopa oraz zestawu nagłaśniającego. W sali jest dostęp również do światła dziennego.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę oraz zarezerwować salę online: link.

Stalowa 52.jpg (534 KB)

A może szkolenie w patio? Przedstawiona wyżej sala znajduje się w jednym z niewielu warszawskich obiektów umożliwiających zorganizowanie wydarzenia w podobnych warunkach.

Obiekt znajdujący się w dzielnicy Praga Północ mierzy 126 metrów kwadratowych. Sala cechuje się dużym dopływem światła dziennego, jednak istnieje możliwość zaciemnienia pomieszczenia, co może okazać się niezwykle przydatne, wówczas gdy chcesz przeprowadzić prezentację z wykorzystaniem narzędzi multimedialnych.

W sali znajduje się flipchart z blokiem i kompletem pisaków, projektor multimedialny, ekran, mikrofon oraz sprzęt nagłaśniający. Sala jest klimatyzowana. Ponadto, z wynajmowanego obiektu, można przejść do ogrodu. Nieopodal znajduje się również restauracja.  Sala „Patio” jest w stanie pomieścić do 100 osób w trakcie jednego wydarzenia

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę oraz zarezerwować salę online: link.

drużynowa 3a.jpg (108 KB)

Kolejnym interesującym miejscem na zorganizowanie szkolenia lub konferencji jest obiekt zlokalizowany na warszawskim Mokotowie.

Choć swoim wyglądem nie przypomina tradycyjnej sali szkoleniowej, bezbłędnie wprowadza uczestników w atmosferę skupienia. Jest to zatem idealny obiekt do różnego rodzaju szkoleń oraz warsztatów, wymagających nieskończonych pokładów dobrej energii i kreatywności.

Sala mierzy 50 metrów kwadratowych i jest jednocześnie największą ze wszystkich sal w tym obiekcie. Pomieszczenie jest dedykowane grupom liczącym od 15 do 30 osób. W sali znajdują się duże okna, zapewniające świetny dostęp do światła dziennego oraz wyjście na ogród, który w czasie wynajmu pozostaje do dyspozycji gości.

W sali znajduje się również flipchart, tablica korkowa oraz niezbędne materiały biurowe. Ponadto, istnieje możliwość dodatkowego wynajęcia aneksu kuchennego.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę oraz zarezerwować salę online: link.

1.jpg (360 KB)

Ostatnią, lecz równie interesującą salą jest „Oranżeria”, znajdująca się w warszawskiej dzielnicy Wierzbno.

Jest to niewielka sala o powierzchni 15 metrów kwadratowych, przeznaczona na nieformalne spotkania lub szkolenia dla grup liczących nie więcej niż cztery osoby.

Jej głównym atutem jest wygodna, pluszowa kanapa oraz dwa relaksujące fotele-huśtawki. Pokój jest jasny i znajduje się w nim duże okno. W związku z tym, osoby spędzające czas w tym pomieszczeniu, mogą cieszyć się nieustannym dopływem światła dziennego, co bez wątpienia sprzyja atmosferze skupienia i kreatywności.

Kliknij tutaj, aby sprawdzić cenę oraz zarezerwować salę online: link.

Podczas wyboru obiektu szkoleniowego, warto kierować się nie tylko kwotą, ale i wystrojem wynajmowanej przestrzeni. W przyjaznym otoczeniu uczestnicy nie tylko będą czuli się swobodniej, ale i łatwiej będzie im przyswoić część merytoryczną Twojego wystąpienia.

Znasz jeszcze jakieś ciekawe sale kreatywne w Warszawie? Chciałbyś dodać je do tej listy? Napisz do nas na hello@spotello.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

O autorze:
Artykuły Spotello n-a
Poznaj nasze artykuły o salach szkoleniowych i nie tylko. Tutaj znajdziesz nowości i porady, pomocne przy rezerwowaniu pomieszczeń i organizacji wydarzeń.

Masz wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia? 

Zwiększ swój zasięg publikując na naszym blogu.

Publikuj bezpłatnie