Nasza misja

  

Spotello_team.jpg (29 KB)

To my. A właściwie tylko część naszego zespołu. Ale to właśnie my z największym zaangażowaniem rozwijamy ten projekt.

 

Chcemy stworzyć przestrzeń, w której:

  • - sale konkurują jakością a nie pozycją w wyszukiwarce>
  • - mogą zaistnieć mniejsze firmy
  • -można precyzyjnie porównywać całe oferty
  • - można łatwo sprawdzać dostępność sal i rezerwować je online

 

Co więcej, chcemy upowszechnić praktyczne rozwiązania takie jak: 

  • - rezerwacja wstępna (bezkosztowa anulacja do 9 dni przed)
  • - wygodna możliwość edycji szczegółów rezerwacji 
  • - system automatycznych powiadomień i przypomnień

 

Gdyby wszystkie sale dawało się wynająć poprzez ten sam intuicyjny system rezerwacji online życie byłoby łatwiejsze. Sale można by rezerwować o dowolnej godzinie z gwarancją, że nie jest w tym czasie zajęta przez kogoś innego. Zazwyczaj i tak chcemy skontaktować się z właścicielem aby dopytać o szczegóły. To jednak coś innego od bycia zdanym na łaskę pani Kasi, która może za godzinę (akurat ma spotkanie) łaskawie sprawdzi czy sala byłaby ewentualnie wolna.

 

Jeśli nasz pomysł na zwiększenie wydajności branży Ci się podoba, polub nas lub napisz do nas na hello@spotello.pl   To dużo dla nas znaczy :)

 

 

Jeśli często wynajmujesz sale, na pewno bardzo dobrze znasz ten problem. Chcesz szybko zorientować się w ofercie sal w danym mieście oraz zarezerwować przyzwoite pomieszczenie nie przepłacając. Gdy żadna z osób w Twoim otoczeniu nie może Ci pomóc, zwracasz się do Google. I wtedy zaczyna się problem. 

Brniesz przez kolejne strony znalezionych ofert i dziwnym trafem większość z nich jest dla Ciebie nieodpowiednia. Gdy w końcu znajdujesz interesujące obiekty, okazuje się, że pechowo sale są zajęte w interesującym Cię terminie. Tracisz wiele czasu na niepotrzebne telefony i emaile. Już znacznie szybciej mógłbyś zorganizować wycieczkę do Grecji, której wybór i rezerwacja sprowadza się do paru kliknięć.

Dlaczego mogę łatwo zarezerwować online nocleg w Alpach a sali za rogiem nie? Chcemy to zmienić.

 

Chcemy, aby klienci mogli porównywać i wybierać sale ze względu na jakość a nie kolejność wyświetlania w google. To znacznie zdrowsza konkurencja. Co jest korzystne zarówno dla właścicieli jak i klientów – wygrywa jakość w dobrej cenie.

Po drugie, bardzo korzystne dla klientów byłoby uzgodnienie pewnych standardów bezkosztowych anulacji czy sposobu płatności. Aktualnie każdy obiekt posiada swoją własną politykę w tym zakresie. Niejednokrotnie zupełnie nieprzemyślaną i stwarzającą kłopoty dla klientów. Co w praktyce przekłada się na znaczne problemy w organizowaniu wydarzeń w wielu lokalizacjach. 

 

Tak, to niedobrze być zdanym na łaskę Pani Kasi, która akurat ma spotkanie.