BLOG SPOTELLO

Tanie sale szkoleniowe w Poznaniu? Pomagamy wybrać najciekawsze oferty

18 marca 2019

Znalezienie idealnej sali na następny wynajem w mieście, którego nie znamy, nie jest łatwym zadaniem. Nawet doświadczony organizator szkoleń, kursów lub wydarzeń może znaleźć się w impasie, gdy po długotrwałym szukaniu ofert w sieci wciąż nie mamy wybranego obiektu. Jak zadecydować o tym, która sala jest najlepsza, gdy nie dysponujemy kompletem informacji o nich? Jeśli szukasz podpowiedzi, które ułatwią Ci znalezienie taniej sali szkoleniowej w Poznaniu – zapraszamy do dalszej lektury.

 

Wyszukaj sale w Poznaniu na Spotello

Szukanie sali szkoleniowej w Poznaniu warto rozpocząć na branżowej wyszukiwarce ofert. Niektóre osoby pomijają ten etap i szukają pomieszczeń na wynajem bezpośrednio w Google, wpisując np. „tanie sale w Poznaniu”. Ta metoda ma jednak swoje minusy, utrudniające szybkie i sprawne znalezienie najlepszej oferty, o czym szczegółowo pisaliśmy w tym artykule.

Jeśli nie znasz Poznania, o wiele łatwiej będzie Ci poznać specyfikę rynku, obowiązujące stawki oraz popularne lokalizacje, porównując wiele ofert na jednym portalu. Masz wówczas pewność, że dysponujesz tym samym kompletem informacji o każdej sali odnośnie lokalizacji, wyposażenia i stawek.

Na Spotello możesz wybierać z ponad 50 sal szkoleniowych zlokalizowanych w różnych częściach Poznania. Najtańsze oferty za godzinę spotkania w sali o kubaturze 20 – 30 m2 wynoszą 25 - 45 zł netto. Pomieszczenia średniej wielkości (do 60 metrów) wynajmiemy w dobrej cenie za 50 – 60 zł netto, natomiast zamawiając salę dla ponad 100 osób musimy zabezpieczyć budżet w wysokości minimum 115 zł. Porównaj samodzielnie wszystkie dostępne oferty - tutaj znajdziesz wszystkie sale szkoleniowe w Poznaniu.

Nawet, jeśli zazwyczaj rezerwujesz sale „z polecenia”, możesz w łatwy sposób sprawdzić, czy wybrana oferta rzeczywiście odpowiada Twoim wymaganiom. Możliwe, że w wyposażeniu nie ma rzutnika, który nie był potrzebny znajomemu, ale na twoim szkoleniu będzie niezbędny. Nie musisz tracić czasu na wykonywanie telefonów i pisanie maili – wystarczy kilka kliknięć!

Przy rezerwacji sali weź pod uwagę lokalizację obiektu – tak, by uczestnicy nie mieli utrudnionego dojazdu na miejsce. Z drugiej strony rezerwacje w centrum miasta mogą być droższe, niż te w odleglejszych dzielnicach. Jeśli zależy Ci na niskiej cenie, polecamy zwrócić uwagę na oferty w Jeżycach, Grunwaldzie i Wildze. Lokalizację sal możesz wyświetlić na mapach Spotello.

 

Zwróć uwagę na wyposażenie

Na całkowitą cenę wynajmu wpływa także wyposażenie, które zamawiamy wraz z salą. Polityka obiektów w tej kwestii jest rozbieżna – część właścicieli sal udostępnia flipchart lub rzutnik nieodpłatnie, w innych firmach jest to dodatkowa pozycja, którą należy wykupić. Jeśli zależy Ci na niskim budżecie, sprawdź, czy niezbędne na szkoleniu elementy wyposażenia znajdują się już w cenie sali. Żeby się tego dowiedzieć, wystarczy jedynie kilka kliknięć. Sprawdź zakładkę „Więcej informacji” przy ofercie, którą jesteś zainteresowany.

W cenie wynajmu sali można najczęściej znaleźć projektor multimedialny, laptop, flipchart i tablicę suchościeralną. W przypadku dwóch ostatnich pozycji upewnij się, że w gratisie znajdują się także mazaki.

Wyposażenie sali.jpg (7 KB)

 

Porównaj oferty cateringu w Poznaniu

Najpopularniejszymi formami kateringu, zamawianymi na większości szkoleń i konferencji, są:

- jednorazowa przerwa kawowa,

- całodzienny serwis kawowy,

- lub pełny obiad.

Jeśli planujesz skorzystanie z usług kateringowych na szkoleniu w Poznaniu, wybierz tę formę, która pasuje do czasu trwania spotkania oraz zadowoli uczestników. Jeśli organizujesz szkolenie na 5-8 godzin lub więcej, warto zamówić przerwę obiadową oraz przynajmniej jedną przerwę kawową. Pamiętaj jednak o kosztach – całodzienny serwis kawowy oraz lunch dla dużej grupy może kosztować więcej, niż sala z wyposażeniem. By uniknąć nieprzewidzianych kosztów, warto sprawdzić na Spotello łączną wartość usługi kateringowej i stawki dla pojedynczego uczestnika.

Najniższe stawki przerwy kawowej w Poznaniu dla jednego uczestnika wynoszą między 5 a 10,5 zł netto. Zamawiając całodzienny dostęp do kawy w postaci serwisu zapłacimy najmniej 9 zł / osobę, natomiast lunch to wydatek o wysokości minimum 19 zł / os.

Potrzebujesz więcej informacji o opcjach cateringowych? Pod tym linkiem znajdziesz nasz autorski szczegółowy poradnik – jak zamawiać catering na szkolenie.

O autorze:
Artykuły Spotello n-a
Poznaj nasze artykuły o salach szkoleniowych i nie tylko. Tutaj znajdziesz nowości i porady, pomocne przy rezerwowaniu pomieszczeń i organizacji wydarzeń.

Masz wiele ciekawych rzeczy do powiedzenia? 

Zwiększ swój zasięg publikując na naszym blogu.

Publikuj bezpłatnie